MXPLAD6.5KP28CA
MFR.Part #
MXPLAD6.5KP28CA
JLCPCB Part #
C2629506
Description
143A 28V 31.1V 45.5V 6.5kW TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS