MXPLAD6.5KP26CA
MFR.Part #
MXPLAD6.5KP26CA
JLCPCB Part #
C2629529
Description
154A 26V 28.9V 42.1V 6.5kW TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS