MXPLAD6.5KP48CA
MFR.Part #
MXPLAD6.5KP48CA
JLCPCB Part #
C2629559
Description
48V 53.3V 6.5kW 77.4V 85A TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS