MPLAD15KP7.5AE3
MFR.Part #
MPLAD15KP7.5AE3
JLCPCB Part #
C3698574
Description
-55℃~+150℃ 1.164kA 12.9V 15kW 7.5V 750uA 8.33V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS