MXLPLAD30KP30A
MFR.Part #
MXLPLAD30KP30A
JLCPCB Part #
C2633063
Description
-55℃~+150℃ 10uA 30V 30kW 33.3V 48.8V 618A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS