MXPLAD36KP40CA
MFR.Part #
MXPLAD36KP40CA
JLCPCB Part #
C2632939
Description
-55℃~+150℃ 36kW 40V 44.4V 559A 64.5V Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS