MXPLAD36KP120A
MFR.Part #
MXPLAD36KP120A
JLCPCB Part #
C2631879
Description
-55℃~+150℃ 120V 133V 187A 193V 36kW TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS