MXPLAD30KP85CA
MFR.Part #
MXPLAD30KP85CA
JLCPCB Part #
C2632345
Description
-55℃~+150℃ 104V 137V 216A@10/1000us 3kW@10/1000us 85V Bidirectional ESD PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS