MAPLAD30KP85CA
MFR.Part #
MAPLAD30KP85CA
JLCPCB Part #
C2631236
Description
10uA 137V 216A 30kW 85V 94.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)