MSMCGLCE7.5AE3
MFR.Part #
MSMCGLCE7.5AE3
JLCPCB Part #
C2628677
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100A 100pF 12.9V 250uA 7.5V 8.33V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)