MXPLAD30KP15CA
MFR.Part #
MXPLAD30KP15CA
JLCPCB Part #
C2632330
Description
-55℃~+150℃ 1.164kA 15V 16.7V 25.8V 30kW Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS