MXPLAD18KP8.5CA
MFR.Part #
MXPLAD18KP8.5CA
JLCPCB Part #
C2633755
Description
-55℃~+150℃ 132A 137V 18kW 85V 94.4V Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS