MXPLAD7.5KP26A
MFR.Part #
MXPLAD7.5KP26A
JLCPCB Part #
C2630070
Description
-55℃~+150℃ 10uA 178A 26V 31.9V 7.5kW@10/1000us TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS