MXPLAD15KP8.5CA
MFR.Part #
MXPLAD15KP8.5CA
JLCPCB Part #
C2632517
Description
-55℃~+150℃ 1.041kA 14.4V 150uA 15kW 8.5V 9.44V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS