MXPLAD18KP36CA
MFR.Part #
MXPLAD18KP36CA
JLCPCB Part #
C2633249
Description
-55℃~+150℃ 10uA 18kW@10/1000us 310A 36V 44.2V 58.1V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS