MXLPLAD36KP180CAE3
MFR.Part #
MXLPLAD36KP180CAE3
JLCPCB Part #
C2632804
Description
-55℃~+150℃ 10uA 124A 180V 200V 291V 36kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS