MPLAD30KP43A/TR
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MPLAD30KP43A/TR
JLCPCB Part #
C2449395
Package
PLAD
Description
10uA 30kW 432A 43V 47.8V 69.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS