SMBG5350CE3/TR13
MFR.Part #
SMBG5350CE3/TR13
JLCPCB Part #
C7363568
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 13V 1uA@9.4V 2.5Ω 5W ±2% SMBG(DO-215AA) Zener Diodes ROHS