MXPLAD18KP100A
MFR.Part #
MXPLAD18KP100A
JLCPCB Part #
C2630965
Description
-55℃~+150℃ 100V 111V 112A 162V 18kW TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS