MXPLAD15KP85CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXPLAD15KP85CA
JLCPCB Part #
C2632519
Package
PLAD
Description
-55℃~+150℃ 108A 137V 15kW 85V 94.4V Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS