MXPLAD15KP8.0CA
MFR.Part #
MXPLAD15KP8.0CA
JLCPCB Part #
C2632634
Description
1.101kA 13.6V 15kW 450uA 8.89V 8V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS