MAPLAD15KP18CA
MFR.Part #
MAPLAD15KP18CA
JLCPCB Part #
C2631572
Description
-55℃~+150℃ 15kW 18V 20V 29.2V 516A Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)