PIC18F57Q43-I/PT
MFR.Part #
PIC18F57Q43-I/PT
JLCPCB Part #
C633752
Package
TQFP-48(7x7)
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~5.5V 128KB 12bit 1KB 44 64MHz 8 Bit 8KB 8bit Built-in FLASH PIC TQFP-48(7x7) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS