MXPLAD15KP24A
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXPLAD15KP24A
JLCPCB Part #
C2631870
Package
PLAD
Description
-55℃~+150℃ 15kW 24V 26.7V 38.9V 384A TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS