MXPLAD15KP12CA
MFR.Part #
MXPLAD15KP12CA
JLCPCB Part #
C2633659
Description
-55℃~+150℃ 10uA 12V 13.3V 15kW 19.9V 753A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS