MXPLAD15KP11CA
MFR.Part #
MXPLAD15KP11CA
JLCPCB Part #
C2635501
Description
-55℃~+150℃ 11V 12.2V 15kW 18.2V 822A Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS