MXPLAD15KP43A
MFR.Part #
MXPLAD15KP43A
JLCPCB Part #
C2631996
Description
-55℃~+150℃ 15kW 216A 43V 47.8V 69.4V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS