MXPLAD15KP22CA
MFR.Part #
MXPLAD15KP22CA
JLCPCB Part #
C2633660
Description
-55℃~+150℃ 15kW 22V 24.4V 35.5V 423A Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS