MXPLAD15KP110A
MFR.Part #
MXPLAD15KP110A
JLCPCB Part #
C2632504
Description
-55℃~+150℃ 10uA 110V 122V 15kW 177V 84A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS