MXPLAD15KP160A
MFR.Part #
MXPLAD15KP160A
JLCPCB Part #
C2632174
Description
-55℃~+150℃ 15kW 160V 178V 259V 58A TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS