MAPLAD18KP78A
MFR.Part #
MAPLAD18KP78A
JLCPCB Part #
C2631788
Description
-55℃~+150℃ 10uA 126V 143A 18kW 78V 86.7V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)