MXLUPTB24E3
MFR.Part #
MXLUPTB24E3
JLCPCB Part #
C2627377
Package
DO-216AA
Description
-65℃~+150℃ 1kW 24V 28.4V 3.47A 43.2V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-216AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS