MXLSMCJ75AE3
MFR.Part #
MXLSMCJ75AE3
JLCPCB Part #
C2627058
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW 12.4A 121V 1uA 75V 83.3V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS