APT6013LLLG
MFR.Part #
APT6013LLLG
JLCPCB Part #
C3293100
Package
TO-264-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 150mΩ 215nC@10V 31A 355W 5.63nF 5V 600V N-Channel TO-264-3 MOSFETs ROHS