MXLSMCJ24CAE3
MFR.Part #
MXLSMCJ24CAE3
JLCPCB Part #
C2626588
Description
1.5kW 24V 26.7V 38.6A 38.9V TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS