AT90PWM2B-16SU
MFR.Part #
AT90PWM2B-16SU
JLCPCB Part #
C1337699
Package
SOIC-24-300mil
Description
10bit 10bit 16MHz 19 2.7V~5.5V 8KB AVR SOIC-24-300mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS