MXSMCJ160CAE3
MFR.Part #
MXSMCJ160CAE3
JLCPCB Part #
C2628548
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW 160V 178V 259V 5.8A TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS