MXLSMCJ28CAE3
MFR.Part #
MXLSMCJ28CAE3
JLCPCB Part #
C2626726
Description
1.5kW 28V 31.1V 33A 45.4V TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS