MXLSMCG170CAE3
MFR.Part #
MXLSMCG170CAE3
JLCPCB Part #
C2632265
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
1.5kW 170V 189V 275V 5.5A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS