MSMCGLCE120AE3
MFR.Part #
MSMCGLCE120AE3
JLCPCB Part #
C2626024
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 120V 133V 193V 5uA 7.8A 90pF IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)