MXLSMCJ170CAE3
MFR.Part #
MXLSMCJ170CAE3
JLCPCB Part #
C2626780
Description
1.5kW 170V 189V 1uA 275V 5.5A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS