TC1073-3.3VCH713
MFR.Part #
TC1073-3.3VCH713
JLCPCB Part #
C626418
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 100mA 250mV@(100mA) 3.3V 64dB@(1kHz) 6V 80uA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SOT-23-6 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS