MXLPLAD7.5KP13A
MFR.Part #
MXLPLAD7.5KP13A
JLCPCB Part #
C2628139
Description
-55℃~+150℃ 10uA 13V 15.9V 21.5V 349A@10/1000us 7.5kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS