MAPLAD30KP64CA
MFR.Part #
MAPLAD30KP64CA
JLCPCB Part #
C2631355
Description
-55℃~+150℃ 103V 294A 30kW 64V 71.1V Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)