MXLPLAD7.5KP14A
MFR.Part #
MXLPLAD7.5KP14A
JLCPCB Part #
C2627884
Description
-55℃~+150℃ 10uA 14V 17.2V 23.2V 323A 7.5kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS