MAPLAD18KP28A
MFR.Part #
MAPLAD18KP28A
JLCPCB Part #
C3712059
Description
-55℃~+150℃ 10uA 18kW 28V 31.1V 396A 45.5V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)