MXLPLAD7.5KP11A
MFR.Part #
MXLPLAD7.5KP11A
JLCPCB Part #
C2627877
Description
-55℃~+150℃ 10uA 11V 13.5V 18.2V 412A 7.5kW@10/1000us TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS