MAPLAD30KP30CA
MFR.Part #
MAPLAD30KP30CA
JLCPCB Part #
C2633041
Description
-55℃~+150℃ 30V 30kW 33.3V 48.8V 618A Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)