MXLPLAD30KP26CA
MFR.Part #
MXLPLAD30KP26CA
JLCPCB Part #
C2632724
Description
-55℃~+150℃ 10uA 26V 28.9V 30kW 43V 696A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS