MPLAD7.5KP45CA
MFR.Part #
MPLAD7.5KP45CA
JLCPCB Part #
C2628329
Description
-55℃~+150℃ 103A 10uA 45V 55.3V 7.5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)